نتایج جستجو برای عبارت :

120 میلیون + خامس رد شد

الکسیس برنارد (لکیپ):رئال مادرید پیشنهاد ۱۲۰ میلیون + خامس رو داده که پی اس جی رد کرده، پی اس جی هم گفته جای خامس ایسکو رو بدید که رئال رد کرده، پی اس جی همچنین دنبال دوازه بان هم هستش اما کورتوا از رئال جدا نخواهد شد.⚽️ ایران رئال مادرید ⚽️
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی زین الدین زیدان علاقه ای به حفظ خامس ندارد و جدایی این بازیکن از رئال مادرید قطعی شده است. به نظر می رسید ناپولی مقصد بعدی این هافبک خلاق باشد اما پیشنهاد مالی ناپولی مورد توجه کهکشانی ها قرار نگرفته و ممکن است این انتقال منتفی شود.

باشگاه ایتالیایی برای خرید خامس پیشنهادی 42 میلیون یورویی به رئال مادرید ارائه داده اما فلورنتینو پرز که در تابستان امسال مبالغ هنگفتی خرج کرده، خواهان فروش خامس با رقمی بالاتر برای
به گزارش ویکی اسپورت مارکا می‌گوید خامس رودریگز به ماندن در شهر مادرید علاقه‌مند است و کادر فنی روخی بلانکو نیز به کیفیت ستاره کلمبیایی اعتقاد داشته و مایلند او را به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند. بر اساس ادعای مارکا، خامس هم به اسباب‌کشی به سمت دیگر شهر مادرید و حضور در اتلتیکو علاقه‌مند است و به نظر می‌رسد اتلتیکو و ستاره کلمبیایی برای محقق کردن این انتقال جنجالی مشکلی ندارند.

درحالیکه اتلتیکو عزم خود را برای جذب خامس رودریگز جزم کرده
زیدان :‌پیش فصل تموم شد و حالا ما میخوایم لیگ رو با قدرت شروع کنیم.نیمار؟ من با تیمی‌ که در اختیار دارم اینجام و ما فقط به بازیکنانمون فکر میکنیم.‌به خرید نیاز داریم؟ من همون جواب رو میدم. من یه تیم در اختیار دارم و تا پای مرگ کنار این بازیکنان هستم. ما همه‌ی تلاشمون رو میکنیم که فصل بسیار خوبی داشته باشیم. همین.‌پوگبا؟ ما این تیم رو در اختیار داریم و با همین تیم هفته‌ی بعد قراره به میدان بریم. نقطه نقطه نقطه و پایان.‌بیل و خامس بازیکنان رئا
اعداد اصلی:واحد,اثنان,ثلاثه,اربعه,خمسه,سته,سبعه,ثمانیه,تسعه,عشره.
اعداد ترتیبی:اول,ثانی,ثالث,رابع,خامس,سادس,سابع,ثامن,تاسع,عاشر.
ایام هفته:السبت,الاحد,الاثنین,الثلاثاء,الاربعا,الخمیس,الجمعه.
فصل ها:الربیع,الصیف,الخریف,الشتاء.
رنگها: اخضر سبز/اصفر زرد/ احمر سرخ/ازرق آبی/ اسود سیاه/ ابیض سفید...
وعده های غذا: فطور صبحانه/الغداء ناهار/العشاء شام.
ای آسمان با چشم دل فضل و
کرامت را ببین
آمد حسین ابن علی(ع) شوق شهادت را ببین
 از مقدم او با صفا باغ ولایت را ببین
در چهره ی شیر خدا شوق و رضایت را ببین
در عرش از میلاد او شادی فراوان گشته است
 بیت امیرالمومنین(ع) همچون گلستان گشته
است
ذکر ملائک یک به یک آیات قران گشته است 
ورد لب اهل زمین تسبیح یزدان گشته است

در بیت زهرا(س) و علی(ع) جبریل
می خواند غزل
خندد حسین ابن علی(ع) شیرین تر از قند و عسل
از بس که خوش سیماست او ، گردیده او ضرب المثل
دلدادگان ک
کاسیاس فصل آینده فوتبال بازی نمی‌کند و وارد کادر مربی گری و مدیریت پورتو می‌شود.این دروازبان اسپانیایی چندی پیش به دلیل حمله قلبی بستری شده بود و به همین خاطر فعلا به صلاح نیست به فوتبالش ادامه دهد.زیدان در اینستاگرام : همیشه راه رو بهم نشون دادی، همیشه منصف بودی ، سخاوتمند و شجاع ، بقیه رو دوست داشتی و بقیه هم خیلی دوست داشتن ، همیشه بهت افتخار کردم و همیشه در قلبم خواهی بود.در مارکت پوگبا 102.5 میلیون یورو قیمت گذاری شده در حالی که منچستر بر
در توصیف مقام کبریایی حضرت صدیق طاهره(سلام الله علیها)

اى بلند اختر که ناموس خداى اکبرى***عقلِ کل را دخترى و علمِ کل را همسرى
زینت عرش خدا پرورده دامان توست***یازده خورشید چرخ معرفت را مادرى
آن که بُد منت وجودش بر تمام ما سوى***گشت ممنون عطاى حق که دادش کوثرى
تاج فرق عالم و آدم بود ختم رسل***بر سر آن سرور کون و مکان تو افسرى
از گلستان تو یک گُل خامس آل عباست***اى که در آغوش خود خون خدا مى‌پرورى
مقتداى حضرت عیسى بود فرزند تو***آن چه در وصف تو گویم باز
زیدان:‌ پیش فصل رئال مادرید تمام شد و حالا می خواهیم لالیگا را با قدرت شروع کنیم

زیدان :‌پیش فصل رئال مادرید تمام شد و حالا ما میخواهیم لالیگا رو با قدرت شروع کنیم.‌نیمار؟
من با تیمی‌ که در اختیار دارم اینجام و ما فقط به بازیکنانمون فکر میکنیم.‌به خرید نیاز داریم؟
من همان جواب را میدم. من یه تیم در اختیار دارم و تا پای مرگ کنار این بازیکنان هستم. ما همه‌ی تلاشمون رو میکنیم که فصل بسیار خوبی داشته باشیم. همین.‌پوگبا؟
ما این تیم رو در اخت
تیم ملی فوتبال کلمبیا در دومین دیدار دوستانه خود در ماه جاری میلادی نیز نتوانست به برد برسد و برابر الجزایر با ۳ گل شکست خورد. کارلوس کی‌روش بعد از این دیدار عنوان کرد تیمش بازی بهتری نسبت به حریف ارائه داد ولی دریافت دو گل در فاصله زمانی کوتاه باعث شد تا شیرازه این تیم از هم بپاشد. او عنوان کرد این بازی دوستانه به تیمش کمک خواهد کرد تا بازی در شرایط سخت را یاد بگیرد و بتواند بازی را در شرایط سخت و وقتی که عقب است را مدیریت کند. 
هواداران تیم م
وضعیت مبهم ماریانو : در یک هفته اخیر با تیم تمرین نکرد ، سایت باشگاه فقط نوشت که در سالن بدنسازی تمرین می‌کند و هیچ بیانیه ای مبنی بر مصدومیت او صادر نشد
از سویی با حضور یوویچ در تیم زیدان دیگر جایی ندارد و تا به این لحظه مشتری هم برایش پیدا نشده است.
عکس؛ پیراهن ایسکو تن نوزادش
ایسکو هافبک مالاگایی رئال مادرید در ابتدیا تابستان صاحب پسری به نام تئو از نامزدش سارا سالامو شد ، حالا سارا لباس ایسکو را تن فرزندشان  کرده و عکس گرفته است

باشگاه ر
طنزانه - 1مقدمتا عارض شوم که علی رغم مشاغل عدیده بر آن شدم کاغذی سیاه کنم اندر احوالات کانون. الحمدلله و المنه شاهد تطوری (1) هستیم که خوشی ای است بر خوشی های سابقمان که دل خوشمان را علاوه بر خوشی های دیگر، میتوانیم به آن هم خوش کنیم. تطوری است حاصل عمری زحمت و تلاش عده ای عدیده در مدتی مدیده که ان شاء الله الرحمن گستره ی ممالک محروسه (2) را در بر گیرد و وسعتش دو چندان گردد. بستر که مهیاست، با خود گفتیم ما هم دینی ادا کنیم بلکه باری از گردن نازکمان ک
دانلود مداحی سلام ای غرق نور سلام از راه دور میثم مطیعی
مداحی به تو از دور سلام با نوای میثم مطیعی برای پیاده روی اربعین
متن نوحه
سرخی هر غروب، میرم پشت بام
بغضم میشکنه، اسم توئه، روی لبام
ای باد صبا برسون به حسین، سلام منو
سلام بر حسین
ای قاصد دل برسون به حسین، پیام منو
سلام بر حسین
سلام ای غرق نور، سلام از راه دور
سلام آقای پر درد صبور
سلام ای کربلا، سلام ای نینوا
سلام ای خامس آل عبا
ای گل وفا حسین
معدن سخا حسین
می کُـشی مرا حسین

سرخی هر غروب
عملیات 200 میلیون یورویی.فلورنتینو و زیدان روی عملیات خروجی های باشگاه کار میکنند.خامس - ناپولی عقب نشست و به اتلتیکو شک دارد.سبایوس یک قدم تا انتقال قرضی به آرسنال.بیل در برابر جدا شدن مقاومت میکند.ایسکو و آسنسیو در صورت ارائه پیشنهاد بالای 80 میلیون یورو فروخته خواهند شد.منچستر بونایتد پوگبا را از دست نخواهد داد.باشگاه انگلیسی 200 میلیون یورو برای این بازیکن میخواهد.زیدان و باشگاه میدانند که مذاکرات پیچیده ای پیش رو دارند.اولویت باشگاه در ح
شد محرم کربلایی شد دلمدامنم از اشک غم گردیده یم
کربلا یعنی گریبان های چاککربلا یعنی حسین(ع) روحی فداک
کربلا یعنی که آغشته به خونکشتی اسلام گشته واژگون
کربلا یعنی مرمّل بدّماء(1)کربلا یعنی که مهتوک الخباء(2)
کربلا یعنی بلا یعنی عزااشک غم بر خامس آل عبا
کربلا یعنی شهیدالشهداءکربلا یعنی قتیل الادعیاء(3)
کربلا یعنی شفاه الذابلات(4) تشنه بودن بر لب شط فرات
پیکر عریان فتاده روی خاککربلا یعنی که جسم چاک چاک
کربلا یعنی جسوم الشاحبات(5)کربل یعنی دماءا
شد محرم کربلایی شد دلمدامنم از اشک غم گردیده یم
کربلا یعنی گریبان های چاککربلا یعنی حسین(ع) روحی فداک
کربلا یعنی که آغشته به خونکشتی اسلام گشته واژگون
کربلا یعنی مرمّل بدّماء(1)کربلا یعنی که مهتوک الخباء(2)
کربلا یعنی بلا یعنی عزااشک غم بر خامس آل عبا
کربلا یعنی شهیدالشهداءکربلا یعنی قتبل الادعیاء(3)
کربلا یعنی شفاه الذابلات(4) تشنه بودن بر لب شط فرات
پیکر عریان فتاده روی خاککربلا یعنی که جسم چاک چاک
کربلا یعنی جسوم الشاحبات(5)کربل یعنی دماءا
 اندیشه  اعتقادات  اخلاق محرم
 دسترسی سریع انتخاب کنید
۵۲۰۷
اخلاق محرم
محرّم شهر بکاء و تباکی و ماه احزان آل محمد (ص) است. محرّم ماه «بلی» گفتن به «أَلَسْتُ أَوْلی بِکمْ» در غدیر است.
محرّم شهر بکاء و تباکی و ماه احزان آل محمد صلی الله و علیه وآال و سلم است. محرّم ماه «بلی» گفتن به «أَلَسْتُ أَوْلی بِکمْ» در غدیر است. محرّم هنگام «لأَبْکینَّ لَک بَدَلَ الدُّموُعِ دَماً» است. محرّم ماه ابراز محبت شیعه به مقام ولایت و امامت ائمه هدی (ع) است. ماه
در این آموزش با نمونه سوالات درس عربی هشتم بیشتر آشنا می شوید.

واژگان عربی زیر را به فارسی ترجمه نمایید.
مَصابیح : ................                            * اَلعُلَماء : ...................
اَلعِیش : ...............                               * اَلاَخشاب : ...................
سفینة : ...............                                * اَللِسان : ....................

احادیث زیر را به فارسی ترجمه نمایید.
الَنِظافَةُ مِنَ الایمان : ..........................................
تَفَکُرُ ساعَةٍ خَیرٌ مِن
در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی، کمپانی پرآوازه فورد اعلام کرد که قصد دارد بزودی کراس‌اور برقی جدیدی را با نام موستانگ مک ای (Mach-E) به بازار عرضه کند که با الهام از فورد موستانگ ساخته خواهد شد. چندی پیش سرانجام در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، فورد موستانگ مک ای معرفی شد و برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، توانست نظر خریداران بسیاری را به سوی خود بکشاند به طوری که در طول نمایشگاه بیش از ۹۰۰۰ درخواست برای این خودرو به ثبت رسید. چراغ‌های خودرو، خطوط روی بدنه
زندگینامه امام حسین (ع):نام : حسین (سومین امام که به امر خداوند تعیین شده است )کنیه :ابو عبد اللّهلقب : خامس آل عبا، سبط، شهید، وفى ، زکىپدر : حضرت على بن ابى طالب (ع )مادر: حضرت فاطمه (س )تاریخ ولادت : شنبه سوم شعبان ، سال چهارم هجرىمکان ولادت : مدینهمدت عمر : 57 سالعلت شهادت: پس از روى کار آمدن یزید، امام که او را نالایق  میدانست تن به ذلت بیعت و سازش با او را نداد و براى افشاى او به فرمان خدا از مدینه به مکه و سپس به طرف کوفه و کربلا حرکت کردند و همراه
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از کاربران بنام « عبدالله » سوالاتی مطرح نموده اند ک بهتر دیدیم در پستی جداگانه ب آنها پاسخ داده شود:

مسئله در رابطه با ایشان باید روشن شود،
یکی استفاده ایشان از مرحوم سعادت پرور است که در شرح زندگی ایشان معلوم نیست چند سال محضر ایشان بوده اند و چرا برخی اساتید حوزه ایشان را جزء شاگردان آن مرحوم ذکر نکرده اند ؟
مسئله ی دیگر شیوه ذکر مصیبت ایشان است که با داب بزرگانی چون آیت الله قاضی و علامه طباطبایی و خود آیت الله
ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار چه روزی است

ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در سال 99
تاریخ :

تاریخ به شمسی
شنبه, ۹ فروردین ۱۳۹۹

تاریخ به قمری
السبت, ٤ شعبان ١٤٤١

تاریخ به میلادی
Saturday, March 28, 2020

9 فروردین مصادف با ولادت سالار شهیدان، امام حسین علیه السلام و روز پاسدار می باشد .
ولادت امام حسین(ع)
پیش از آنکه حضرت زهرا علیه السلام به امام حسین علیه السلام باردار شود، جبرئیل بر پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم نازل شد و عرض کرد: «پسری برایت متولد می ش
میلاد حضرت علی اکبرحماسه پرشکوه کربلا که با فداکاری شگفت انگیز حضرت امام حسین (علیه‌السّلام) و یارانش تحقق پذیرفت در تمامی ابعاد معرفتی و معنوی از درخشندگی و برجستگی ویژه‌ای برخوردار است با سپری شدن هزار و چهار صد سال از آن واقعه، پرتوش پرنور، پیامش پایدارتر، انگیزه هایش روشنتر و آثارش با دوامتر گشته است. چرا که این قیام از ایمان راسخ، عقیده استوار، عزم محکم الهام گرفت و در این ماجرا گروهی از انسانهای مخلص با جاری نمودن خون خویش درخت اسلا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها